Çalışma Saatleri : Pzt - Cuma 09:00-19:00

Ar-Ge

.

Arge

Müşterilerimiz, kullandıkları konveyör bantların giderek çok daha yüksek bir performans seviyesinde, çok daha dayanaklı ve uzun ömürlü olmasını beklemektedir. Kale Konveyör ARGE Ekibi olarak gelişen teknoloji ve müşteri istekleri doğrultusunda kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.  Mevcut üretim süreçlerinin optimizasyonu veya yenilikçi yeni üretim süreçlerinin geliştirilmesine ağırlık veriyoruz. Buna ilave olarak, diğer özel kullanım koşulları gerektiren maden ocakları gibi tesislerde aşırı sıcak veya kimyasal etkilere açık olan sahalarda da son yıllarda geliştirdiğimiz yenilikçi çözümleri ürünlerimize yansıtarak, müşteri memnuniyetimiz en üst noktada sağlıyoruz. En birinci hedefimiz, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun nitelikte ve yüksek kalite standartları sağlanmış ürünlerimizi sunmaktır. Tesislerimizde Ürettiğimiz konveyör bantları satın alan müşterilerimize teknik desteğimizi sürdürüyor en iyi sonuçları almalarına gayret ediyoruz.  
Tüm konveyör bantlarımızı Türkiye’de üretiyoruz. Konveyör Bantların kullanıldığı tüm sektörlere mühendislerimiz, teknisyenlerimiz ve tüm üretim ekibimizle en zor şartlarda çalışacak ürünleri sunma gayretimizi sürdürüyoruz. Son zamanlarda özel şartlarda çalışacak yeni ürünlerimizi devreye alarak, müşteri sayımızı ve ürün yelpazemizi artırmış bulunuyoruz. 

Kale Conveyor araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) merkezinin odağı; müşterilerin, çevrenin ve şirketin yararına olacak şekilde malzemelerin, üretim süreçlerinin ve ürün kalitesinin sürekli geliştirilmektedir.  Buna göre iş alanları, operasyonel hedeflerine ulaşmada ve yüksek kalite standartlarının uygulanmasında desteklenmektedir.
Arge Merkezi tüm Kale Konveyör departmanları için bir arayüz görevi görür ve bireysel üretim bölümleri arasında devam eden knowhow transferini ve deneyim alışverişini koordine eder.
Kale Conveyor Ar-Ge Merkezi'nin önemli görevlerinden biri; malzeme tasarrufu, mevcut üretim süreçlerinin optimizasyonu veya yenilikçi yeni üretim süreçlerinin geliştirilmesi ve üretim maliyetlerini en aza indirmektir.
Malzeme kullanımının azaltılması ve alternatif malzemelerle ikame edilmesi, hammadde maliyetlerindeki sürekli artış ışığında  önemli önceliklerdendir.
Bir diğer önemli görev, belirli pazar ve müşteri gereksinimlerini karşılamak için yenilikçi çözümlerin geliştirilmesidir.
 

    • Kaliteli Üretim

    • Zamanında Teslimat

    • Müşteri Memnuniyeti